Czerwiec 2018 w pubie...30. czerwca (sobota) - Impreza na zakończenie sezonu! :)

godz. 21:00
wstęp: 5 zł

Zapraszamy! :)

16. czerwca (sobota) - Impreza w stylu Retro!

Impreza w stylu Retro, czyli... muzyczna noc przebojów, które same porywają do tańca! Tego wieczoru zdarzyć się może wszystko! Na klubowej scenie nie kto inny tylko Artur ATI - znany w mieście wokalista i wodzirej w jednym, który stworzy muzyczny klimat do tańca; w parach, grupkach bądź solo. :) Muzyczna mieszanka rockowo-popowa z domieszką dance od lat 70's, 80's, 90's przez kolejne dekady, aż do najnowszych hitów!

Gra: ATI
godz. 21:00
wstęp: 5 zł

9. czerwca (sobota) - Impreza w stylu Retro!

Impreza w stylu Retro, czyli... muzyczna noc przebojów, które same porywają do tańca! Tego wieczoru zdarzyć się może wszystko! Na klubowej scenie nie kto inny tylko Artur ATI - znany w mieście wokalista i wodzirej w jednym, który stworzy muzyczny klimat do tańca; w parach, grupkach bądź solo. :) Muzyczna mieszanka rockowo-popowa z domieszką dance od lat 70's, 80's, 90's przez kolejne dekady, aż do najnowszych hitów!

Gra: ATI
godz. 21:00
wstęp: 5 zł

Styczeń-Kwiecień 2018 w pubie...28. kwietnia 2018r. (sobota) - Chaos Engine Research + Synaisthesis + Tranquillizer /death metal ~ metal/

godz. 19:00
bilety: info wkrótce

wydarzenie FB - dołącz!

7. kwietnia 2018r. (sobota) - Deadline + Sliver + Infearnite /groove death metal ~ metal hardcore ~ progressive death/

godz. 20:00
wjazd: 15zł
wydarzenie FB - dołącz!


24. marca 2018r. (sobota) - Jacek Kadis / Recital / piosenka poetycka, artystyczna, satyryczna/

Jacek Kadis, mieszkaniec Kraśnika na Lubelszczyźnie, poeta, tekściarz, autor piosenek, wykonawca piosenek Jacka Kaczmarskiego, Agnieszki Osieckiej, wielokrotny laureat festiwali i konkursów poezji śpiewanej wystąpi z recitalem 24.marca 2018 roku. Na koncercie artysta zaprezentuje piosenkę autorską, poetycką, literacką, satyryczną.
Serdecznie zapraszamy!

godz. 20:00
bilety: 5zł (przedsprzedaż w pubie)
10zł (w dniu koncertu)

3. marca 2018r. (sobota) - KONCERT: ViNATi - Mariusz Żółkiewka
/ intrumental art rock ~ guitar solo live performance/


Na jego twórczość składają się kompozycje i wykonania rockowe, metalowe, muzyka dla teatrów, muzyka filmowa, ilustracyjna, aranżacje muzyki klasycznej.
W muzyce porusza go melodia, dynamika, prędkość ale i jej klimat. Jedne elementy odnajduje w muzyce klasycznej, a inne w rockowej i choć to nie wszystkie gatunki które lubi, to właśnie one wpływają na jego grę. Jak sam mówi: "W muzyce klasycznej prędkość oznacza emocje, a rockowej, to właśnie gitara daje możliwość ich nadania. Wplatam wiec w instrumentalną muzykę rockową poszczególne frazy muzyki klasycznej, głównie Paganiniego i Bacha. Połączenie tych dwóch gatunków muzycznych powoduje coś niesamowitego."

godz. 20:00
bilety: 10zł
więcej info: strona www

24. lutego 2018r. (sobota) - KONCERT: PEACEMAKER + Bang Bang + Obraski / Decalogue Tour /punk rock ~ metal/

PeaceMaker to punk rockowy zespół założony w 2008 roku w Opocznie. W 2014 roku światło dziennie ujrzało EP "PeaceMaker" zawierające 6 utworów, do których teksty napisał Boban. Po roku przerwy ponownie weszliśmy do studia Miejskiego Domu Kultury w Opocznie, gdzie nagraliśmy album "Decalogue". Krążek miał swoją premierę w listopadzie 2016 roku, a jego realizacją zajął się Arkadiusz "Malta" Malczewski z warszawskiego Sound Division Studio.
Mieliśmy przyjemność supportować takie kapele jak: Heartless (USA), Farben Lehre, The Bill, The Analogs, The Corpse, Cała Góra Barwinków czy KSU.

BANG BANG jest jedną z najstarszych grających bez przerwy polskich kapel punkowych. Zespół powstał w 1989 w podwarszawskim Legionowie. W dzisiejszy skład tria wchodzą: basista Bogdan (Rogu) Rogucki oraz gitarzysta Bogdan (Japa) Kozieł - dwóch weteranów którzy w 1986 byli współzałożycielami Sexbomby. Pierwszy z nich gra z BANG BANG od samego początku. Od roku 2000 po dzień dzisiejszy wraz z perkusistą Tadeuszem Błaszakiem zespół występuje w niezmienionym składzie.

godz. 20:00
wstęp: 10zł
wydarzenie FB - dołącz!

10. lutego 2018r. (sobota) - KONCERT: Kinga Rataj /fado ~ world music/
17. marca 2018r. (sobota) - KONCERT: Kinga Rataj /fado ~ world music/

Muzyka Fado to narodowe bogactwo Portugalii, ale coraz częściej próbują się z nią zmierzyć artyści innych krajów. W Polsce jej czołową reprezentantką jest Kinga Rataj. Język portugalski opanowała do tego stopnia, że często brana jest za rodowitą Portugalkę. O uznaniu dla niej świadczy zaproszenie jej z recitalem na Festival Internacional de Fado de Catalunya.

godz. 20:00
bilety: 25zł (w dniu koncertu); 20zł (przedsprzedaż w pubie)
wydarzenie FB - dołącz!

26. stycznia 2018r. (PIĄTEK) - KONCERT: HERN /classic rock/

Prezentowaną przez zespół muzyką, jest rock oparty na czystym oraz przesterowanym brzmieniu gitar. Dotychczasowy dorobek zespołu, to kilkanascie utworów własnych oraz występy na koncertach plenerowych w Katowicach, Chorzowie, w klubach i na innych imprezach okolicznościowych.
Skład zespołu: Arkadiusz Olech – vocal, gitara solowa, Szymon Olech – vocal, gitara prowadzaca, Mateusz Olech – gitara basowa, Andrzej Andrzejewski – perkusja

godz. 19:00
bilet: 10 zł
wydarzenie FB - dołącz!

6. stycznia 2018r. (sobota) - KONCERT: SPRING ROLLS + Standard B

/rock alternatywny ~ elektroniczny /

Zwykli ludzie, zamknięci w trzech kolorach RGB, jako w sposobie wyświetlania obrazu na ekranach telewizorów czy komputerów, powoli staną się maszynami gotowymi spełnić każdy rozkaz.
Spring Rolls w najnowszym swoim wydawnictwie podejmuje próbę uświadomienia słuchaczy z jakim niebezpieczeństwem mają do czynienia. Najnowszy singiel RGB odpowiadający o zamknięciu się w wirtualnej rzeczywistości jest zapowiedzią debiutanckiego albumu pt. UNIVERSUM, które już niedługo zagości w największych polskich sklepach muzycznych!

Najnowszy singiel "RGB": LINK!

Standard B - Datująca początek swojej działalności na rok 2015 , grupa Standard B reprezentuje styl , który można określić jako melodyjny rock'n roll , inspirowany głównie polską muzyką lat osiemdziesiątych (choć nie tylko). Zespół specjalizuje się w łączeniu chwytliwej melodii i rockowej zadziorności.

godz. 20:00
wstęp: 10 zł
wydarzenie FB - dołącz!


Październik - Grudzień 2017 w pubie...


29. grudnia (piątek) - KONCERT: ODWILŻ /rock ~ accoustic rock/

Odwilż - młody stażem zespół z Praszki.Będzie ostro, mniej ostro i w ogólnie nie ostro, czyli każdy znajdzie coś dla siebie ;) A im Was będzie więcej tym nam będzie się lepiej grało.

godz. 20:00
wstęp: 5zł

26. grudnia (wtorek) - PUB NIECZYNNY!

25. grudnia (poniedziałek) - PUB OTWARTY / ZAPRASZAMY OD 18:00

24. grudnia (niedziela) - W WIGILIĘ PUB NIECZYNNY!

23.grudnia (sobota) - KONCERT: Christmas Jam Session /jazz ~ blues ~ funky/

Tradycyjnie, już po raz drugi jazzowo-funkowe granie na wysokim poziomie artystycznym! Zagrają live znani na krajowej scenie muzycznej radomszczanie Adam Baran, Piotr Zygma i inni.

Godz. 20:00
Wstęp: 10 pln
Mile widziani muzycy z własnymi instrumentami którzy zechcą się dołączyć - dla nich wstęp free!

wydarzenie fb - dołącz!

KONCERT ODWOŁANY! Bilety zachowują ważność, można je wykorzystać na następnych koncertach w pubie! 22. grudnia (piątek) - KONCERT: HOOK

Kielecki HOOK powstał 10 października 2014 roku z inicjatywy gitarzysty/wokalisty i lidera Mateusza Salaty. Nazwa zespołu została wzięta od angielskiego terminu muzycznego określającego najbardziej chwytliwy element piosenki. 4 listopada 2016 w sklepach muzycznych ukazała się debiutancka płyta „BUNT“ zawierająca 10 kompozycji. Ich muzyka to szczery, stuprocentowy rock z klasycznym instrumentarium. Teksty utworów mówią o ludzkich problemach, obawach, namiętnościach i nadziejach. Swoją twórczością trafiają do serc i umysłów ludzi młodych duchem, w żyłach których płynie krew, nie woda!

godz.20:00
wstęp: 10 pln16. grudnia (sobota) - Impreza w stylu Retro!

Impreza w stylu Retro, czyli... muzyczna noc przebojów, które same porywajš do tańca! Tego wieczoru zdarzyć się może wszystko! Na klubowej scenie nie kto inny tylko Artur ATI - znany w mie?cie wokalista i wodzirej w jednym, który stworzy muzyczny klimat do tańca; w parach, grupkach bšd? solo. :) Muzyczna mieszanka rockowo-popowa z domieszkš dance od lat 70's, 80's, 90's przez kolejne dekady, aż do najnowszych hitów!

Gra: ATI
Start 21:00
wstęp: 5 zł

2. grudnia (sobota) - Mikołajkowe Retro w Bourbonie!

Impreza w stylu Retro, czyli... muzyczna noc przebojów, które same porywajš do tańca! Tego wieczoru zdarzyć się może wszystko! Na klubowej scenie nie kto inny tylko Artur ATI - znany w mieście wokalista i wodzirej w jednym, który stworzy muzyczny klimat do tańca; w parach, grupkach bądź solo. :) Muzyczna mieszanka rockowo-popowa z domieszkš dance od lat 70's, 80's, 90's przez kolejne dekady, aż do najnowszych hitów!

MIKOŁAJKI, A WIĘC PREZENTY! --->> wśród gości rozlosujemy upominki do wykorzystania na barze! Uwaga, bo mogš trafić się także rózgi! :) Zapraszamy!

1. grudnia (piątek) - KONCERT: P.A.G.E +Biały Szum

Charakterystyczne dla zespołu są kompozycje oparte na ciężkim brzmieniu gitar i melodyjnych refrenach oraz mocne, czasem dosadne teksty mówiące o sprawach, które są dla nas słuchaczy niewygodne. P.A.G.E zagrał ponad 100 koncertów w różnych stronach Polski. Dzielił scenę z czołówką polskiej sceny rockowej. Ma na swoim koncie także występy na festiwalach w kraju jak i za granicą. Ponadto odniósł sukcesy na licznych przeglądach. P.A.G.E to zespół nieokiełznany i lubi wdzierać się w umysły słuchaczy i pozostawiać tam niezapomniane wrażenia. Obecnie zespół wydał swoją debiutancką płytę pt ”ONLINE”

Biały Szum istnieje od lata 2010 roku. Na swoim koncie ma dwie sesje nagraniowe „na setkę” w studiach: J&M Studio w Poczesnej i Home Studio w Kłobucku. Zespół, na początku 2013 roku wizytował po raz kolejny w studio nagrań. Tym razem u Mariusza Piętki w MP Studio w Częstochowie. Biały Szum zagrał na finale WOŚP 2012 w Częstochowie i 2015 w Jaworznie. Do sukcesów zespołu można zaliczyć zwycięstwo w 4. Debiutach from Poland w kategorii „Metalizacja dźwięku” oraz drugie miejsce i nagrodę publiczności w 4. Free Art Fest from Poland

godz. 20:00
wstęp: 15zł

25. listopada (sobota) - Zabawa Andrzejkowa w Bourbonie!

Andrzejkowy wieczór w stylu retro: muzyka minionych dekad; PROMOCJE na wybrane drinki oraz tradycyjnie - ciasteczka z wróżbą! Zapraszamy!

Gra: ATI
godz. 20:00
wstęp: 10 zł


17. listopada (piątek) - KONCERT: HEART ATTACK + WHERE IS THE HATCHET + KRZYSZTOF

Ponownie na naszej klubowej scenie zagra hard’n’rollowa ekipa z Krakowa, kipiący energią skład, od kilkunastu lat mieszający wszystkie możliwe odmiany metalu i rocka, w sobie tylko znany sposób. Spora dawka potężnych brzmień i dużo humoru! A wszystko to spięte tekstami w języku polskim. Tym razem pod hasłem ,,The winter is Coming''

Where is the Hatchet : hardcore'owe odjazdy na niskich dźwiękach!

Krzysztof: Krzysztof jest warszawskim zespołem grającym heavymetalową mieszankę klimatów - od klasycznego heavy po brzmienia progresywne. Stawiamy na polski język w naszych utworach. W tym roku wydaliśmy swoją debiutancką EP PRODROM, którą będzie można nabyć na koncertach

Hard'n'roll ~ metal ~ hard rock | Start: 20:00 | 10/15 PLNwydarzenie FB


11. listopada (sobota) - KONCERT: Over the Under -100% TOUR- 100 koncertów w 100 dni w Radomsku

Over The Under to southern metalowy zespół powstały na przełomie 2012/2013 roku. Pomysł na wspólne granie został zainicjowany w piwnicy jednego z bydgoskich klubów przez Karola Korniluka (voc/git) i Krystiana Borowskiego (drums). Chęć stworzenia zespołu z muzyków zakochanych w ciężkich południowych riffach oraz wspólna misja odbudowania Polskiej sceny muzycznej uformowała ostatecznie skład OtU.

+ SUPPORT: ZŁA WOLA

Stołeczny zespół założony w najbardziej metalowej dzielnicy warszawy, na Woli. Złej Woli.

godz. 20:00
wstęp: 10zł

4. listopada (sobota) - KONCERT: November Gain - Tranquillizer + Infearnite

Infearnite - radomszczańsko-częstochowska kapela powstała w marcu 2017 zadebiutuje ze swoim death metalowym materiałem w którym można będzie również odczuć wpływy całkiem odmiennych nurtów muzycznych.

Tranquillizer - Grind Gore Disco z Częstochowy! Stanowią wariację na temat połączenia old schoolowego grindu z muzyką relaksacyjną.

Godz.20:00
Wstęp: 10 PLN

28. października (sobota) - KONCERT: GREY FRUIT + WEST ICE PROBLEM

Grey Fruit - energetyczny, wrocławski zespół, grajacy mieszanke ska, funk oraz melodyjnego rocka, laureat wielu konkursów, autor teledysków, m.in. do hiszpańskojęzycznej piosenki "Sin Palabras" ze scenami w Hawanie (Kuba). W kwietniu 2016 we współpracy z Independent Digital oraz pod patronatem Radia Wrocław zespół wydał swój pierwszy krażek - "EP", który promuje ogólnopolska trasa Grey Fruit on Tour 2017. Grey Fruit zagrał ok. 80 występów na żywo, dzielac scenę z takimi artystami, jak: Hey, Kult, Monika Brodka, Mela Koteluk, Luxtorpeda, TSA, Lao Che, Jelonek, Koniec Swiata, Sylwia Grzeszczak, czy legenda nowojorskiego ska ? The Toasters.

W roku 2009 kilku seryjnych morderców zakłada projekt muzyczny pod nazwą Herman Mudgett jako chęć skrzyżowania stoner rocka i bluesa, jednak ciągła alkoholizacja prowadzi do rozpadu zespołu. Skłóceni gitarzyści po roku spotykają się i zaczyna się zabawa w muzykę. Problem z nazwą rozwiązuje paczka papierosów leżąca na stole, pada pytanie: West Ice Problem Herman Mudgett? - po prostu crazy rockowa kapela.

godz. 20.00
wstęp: 10zł

21. października (sobota) - Impreza w stylu Retro!

Impreza w stylu Retro, czyli... Muzyczna noc przebojów, które same porywają do tańca! Tego wieczoru zdarzyć się może wszystko! Na klubowej scenie nie kto inny tylko Artur "Ati" ! Znany w mieście wokalista i wodzirej w jednym, który stworzy muzyczny klimat do tańca; w parach, grupkach bądź... solo ;) Muzyczna mieszanka rockowo-popowa z domieszką dance od lat 70's, 80's, przez kolejne dekady, aż do najnowszych hitów!

Gra: ATI | godz. 21:00 | wstęp: 5 zł

7. października (sobota) - KONCERT: DAGADANA

Dagadana - polsko-ukraińsko-amerykańska grupa muzyczna. Pełne humoru koncerty, pokazują, że jest to ten rodzaj muzyki, który uszczęśliwia zarówno słuchaczy, jak i twórców. Ciepłe wokalizy, przetwarzanie głosu na żywo, akustyczne brzmienie perkusji i kontrabasu oraz wykorzystanie dziecięcych instrumentów muzycznych, to recepta DAGADANY na oczarowanie słuchacza dźwiękami, których nigdy dosyć.
Międzykulturowy projekt powinien przypaść do gustu każdemu słuchaczowi otwartemu na słowiańską duszę, szaloną z jednej, łagodną z drugiej strony.

Zespół Dagadana w 2014 roku nagrał płytę „List do Ciebie” z tekstami najstarszego z braci Różewiczów, Janusza, który niestety nie zdołał rozwinąć swojego talentu. To jednak właśnie on wprowadził w świat sztuki młodszych braci Stanisława i Tadeusza, którzy po latach upamiętnili go. Przypomnijmy, że Stanisław poświęcił bratu film „Nasz starszy brat”, pod tym samym tytułem ukazała się również książka Tadeusza Różewicza. Obecnie dzięki zespołowi Dagadana kolejne pokolenie może zapoznać się z twórczością Janusza Różewicza i ocalić jego poezję od zapomnienia.

wydarzenie towarzyszące Różewicz OPEN Festiwal www.rozewiczopen.pl

godz. 21:00
wstęp wolny

6. października (piątek) - KONCERT: Maja Kleszcz&Kwartet Prowincjonalny

Tadeusz Różewicz był miłośnikiem malarstwa, co potwierdza bogata korespondencja z Zofią i Jerzym Nowosielskimi. Stąd pomysł, aby zaprosić Maję Kleszcz i Kwartet Prowincjalny, którzy nagrali płytę w hołdzie innemu malarzowi Jerzemu Dudzie-Graczowi. Na płycie "Dudzie-Graczowi" znalazły się teksty przygotowane przez córkę malarza, reżyserkę teatralna Agatę Dudę-Gracz. Na jednej scenie usłyszymy zatem wspaniałą muzykę i oryginalne teksty w teatralnej oprawie, aby upamiętnić Braci Różewiczów.

wydarzenie towarzyszące Różewicz OPEN Festiwal www.rozewiczopen.pl

godz. 21:00
wstęp wolny!


Luty - Czerwiec 2017 w pubie...

24. czerwca (sobota) - Impreza w stylu Retro! / 21:00 / wstęp free!

23. czerwca (piątek) - Impreza zamknięta - pub nieczynny!

17. czerwca (sobota) - Impreza zamknięta - pub nieczynny!

16. czerwca (piątek) - Impreza zamknięta - pub nieczynny!

10. czerwca (sobota) - Impreza w stylu Retro!

Impreza w stylu Retro, czyli... Muzyczna noc przebojów, które same porywają do tańca! Tego wieczoru zdarzyć się może wszystko! Na klubowej scenie nie kto inny tylko Artur "Ati" ! Znany w mieście wokalista i wodzirej w jednym, który stworzy muzyczny klimat do tańca; w parach, grupkach bądź... solo ;) Muzyczna mieszanka rockowo-popowa z domieszką dance od lat 70's, 80's, przez kolejne dekady, aż do najnowszych hitów!

Gra: ATI | godz. 21:00 | wstęp: 5 zł


3. czerwca (sobota) - Rockoteka!

Rockoteka w Bourbonie! Polskie i zagraniczne przeboje na rockowo z ostatnich trzech muzycznych dekad od Lady Pank, Perfect, Varius Manx, Wilki po Ewę Farną, Eweliną Lisowską czy VIDEO. Kawałki szybkie, energiczne jak i spokojne, klimatyczne ballady! Muzyka dla pokolenia lat 80-tych i 90-tych. :)

Gra: Damian | godz. 21:00 | wstęp: 5 zł

27. maja (sobota) - Impreza w stylu Retro!

Gra: ATI | godz. 21:00 | wstęp: 5 zł13. maja (sobota) - Impreza w stylu Retro!

Impreza w stylu Retro, czyli... Muzyczna noc przebojów, które same porywają do tańca! Tego wieczoru zdarzyć się może wszystko! Na klubowej scenie nie kto inny tylko Artur "Ati" ! Znany w mieście wokalista i wodzirej w jednym, który stworzy muzyczny klimat do tańca; w parach, grupkach bądź... solo ;) Muzyczna mieszanka rockowo-popowa z domieszką dance od lat 70's, 80's, przez kolejne dekady, aż do najnowszych hitów!

Gra: ATI | godz. 21:00 | wstęp: 5 zł

6. maja (sobota) - Impreza w stylu retro, czyli Majówka-Party!

Letnio-wiosenne przeboje w sam raz na imprezowe podsumowanie majowego, długiego weekendu!

Gra: Damian | godz. 21:00 | wstęp: 5 zł

29. kwietnia (sobota) - Rockoteka!

Rockoteka w Bourbonie! Polskie i zagraniczne przeboje na rockowo z ostatnich trzech muzycznych dekad od Lady Pank, Perfect, Varius Manx, Wilki po Ewę Farną, Eweliną Lisowską czy VIDEO. Kawałki szybkie, energiczne jak i spokojne, klimatyczne ballady! Muzyka dla pokolenia lat 80-tych i 90-tych. :)

Gra: Damian | godz. 21:00 | wstęp: 5 zł


22. kwietnia (sobota) - Impreza w stylu Retro!

Gra: ATI | godz. 21:00 | wstęp: 5 zł


14. kwietnia (piątek) - PUB NIECZYNNY!

8. kwietnia (sobota) - Koncert: MOONKITE /rock ~ pop ~ folk/

Mieszanka na pozór nie pasujących do siebie inspiracji: subtelna wrażliwość i na wpół akustyczna intymność muzyki współczesnych bardów a także chwytliwość nowocześnie wyprodukowanych utworów z pogranicza rocka i popu może stanowić interesującą propozycję na polskiej scenie muzycznej i rodzimą alternatywę dla koneserów podobnych klimatów muzycznych zasłuchanych w artystach scen amerykańskich, czy brytyjskich.

godz. 20.00 | bilety w cenie: 10 zł - do nabycia w pubie / 15 zł w dniu koncertu | Wydarzenie!

1. kwietnia (sobota) - PUB NIECZYNNY! - Impreza zamknięta!

25. marca (sobota) - The Perfumes + West Ice Problem!

Kwartet z Krakowa powraca z nową EPką zatytułowaną „Ostatnie Promienie Lata”, której premiera będzie miała miejsce na początku marca. Będziecie mogli ją zakupić również na koncercie!
The Perfumes to mieszanka rockowej, niemal punkowej energii, popowych melodii oraz tekstów w języku polskim.
Razem z Perfumersami zagra znana wszystkim kapela West Ice Problem z Radomska!
Godz 20:00 | Wydarzenie!

18. marca (sobota) - Rockoteka w Bourbonie!

Rockoteka w Bourbonie! W ten dzień trochę mocniejsze granie, jak również klimatyczne ballady rockowe począwszy od lat 70's, 80's, 90's aż do najnowszych hitów! Zaczynamy około godz. 21:00 | GRA: Damian | Wstęp: 5 zł

11. marca (sobota) - Ladies Night: Dzień Kobiet w Bourbonie!

Świętujemy Dzień Kobiet! A w ten wieczór szarmancki prowadzący (Artur ATI) wprowadzi wszystkie panie (...i panów też :-) w bourbonowy klimat, serwując muzykę specjalnie wybraną na ten wieczór! Początek od godz. 21:00 | Panie: WSTĘP WOLNY! Panowie: 10 zł | Uwaga! Na barze rozlosujemy DARMOWE drinki dla pań!

4. marca (sobota) - Muzyczna noc przebojów, które same porywają do tańca!

W sobotnią noc, w "Bourbonie" moc przebojów, które same porywają do tańca! Kawałki polskie i zagraniczne, począwszy od lat 70-tych, przez 80-te, 90-te aż do najnowszych hitów! Zaczynamy około godz. 21:00 | GRA: ATI | Wstęp: 5 zł

25. lutego (sobota) - Karnawałowe Retro-Party! Ostatnia sobota karnawału!

Na zakonczenie karnawału zapraszamy na dobre retro! W ten wieczór w "Bourbonie" moc przebojów, które same porywają do tańca! Kawałki polskie i zagraniczne, począwszy od lat 70-tych, przez 80-te, 90-te aż do najnowszych hitów! Zaczynamy około godz. 21:00. Gra: Damian | Wstęp: 5 zł


18. lutego (sobota) - Koncert: Ana Andrzejewska

Wokalistka. Finalistka 6. edycji Voice of Poland 2015. VIDEO YouTube!

godz.20:00 | wstęp: 20 zł


11. lutego (sobota) - Dyskoteka Walentynkowa!

Dyskoteka walentynkowa, czyli muzyka dla zakochanych i nie tylko! Zapraszamy wszystkich! :)
Gra: ATI. Start 21:00 | wstęp: 5 zł

4. lutego (sobota) - Six Names&Collapse in Agony gig: Symbolical, Deathroned / koncert / metal / wydarzenie!

Grudzień/Styczeń 2017 w pubie...

6. stycznia (piątek) - THRUDY + Standard B (support) - Noworoczny Koncert w Bourbonie! / wydarzenie!

THRUDY - tysiące dźwięków i wolnych myśli masę. Zespół rozpoczął działalność w 2007 roku w Bełchatowie. Początkowo styl grania kapeli osadzony był w muzyce hc-punk, jednak dość szybko ewoluował i zwrócił się ku muzyce alternatywnej, rockowej z elementami reggae i rocka progresywnego Muzyka zespołu to ciekawy przekrój różnych gatunków i pejzaży muzycznych, zmieniających stan umysłu słuchacza w zależności od utworu.

+ STANDARD B (support)

Datująca początek swojej działalności na rok 2015 , grupa Standard B reprezentuje styl , który można określić jako melodyjny rock'n roll , inspirowany głównie polską muzyką lat osiemdziesiątych (choć nie tylko). Zespół specjalizuje się w łączeniu chwytliwej melodii i rockowej zadziorności. Formacja , nie mierzy się z klasyką , pozostaje jednak grupą sympatyków starych , ciut zapomnianych brzmień i wykonawców z okresu. Z dedykacją dla wszystkich fanów rock'n rolla z tamtych lat.

godz. 20:00, wstęp do klubu: 5 zł

7. stycznia (sobota) - Impreza w stylu Retro!

Przeboje lat 80's, 90's oraz najnowsze hity polskie i zagraniczne. Zapraszamy od 21:00. Gra: Damian. Wstęp: 5 zł

14. stycznia (sobota) - Karnawałowe Retro-Party!

W sobotnią noc, w "Bourbonie" moc przebojów, które same porywają do tańca! Kawałki polskie i zagraniczne, począwszy od lat 70-tych, przez 80-te, 90-te aż do najnowszych hitów! Zaczynamy około godz. 21:00 | Wstęp: 5 zł

21. stycznia (sobota) - Improgliceryna - Improwizacyjna grupa z Piotrkowa Tryb./ Improwizacja kabaretowa / facebook

IMPROGLICERYNA (improwizacja kabaretowa) to grupa ludzi, których połączył śmiech i dla których właśnie śmiech jest lekarstwem na obecne, niespokojne czasy! Śmiech poprzez drwinę z otaczającego nas świata, ironię, paradoksy to najlepsza pigułka, która podobnie jak nitrogliceryna, może uratować nasze życie od szarości dnia codziennego!

Wstęp: - dla gbura 5zł - normalny 10 zł - dla inteligenta 15 zł


27. stycznia (piątek) - Będzie cholernie głośno ! Heart Attack + Przyjaciele
/ koncert / metal ~ hard'n'roll / godz. 19:00 / 15zł / wydarzenie!

28. stycznia (sobota) - Koncert Szantowy: Tomasz "GROM" ! / szanty/ piosenka żeglarska

Urodzony w Człuchowie w 1985 roku gitarzysta i wokalista samouk, miłośnik żagli, Mazur, podróży, whisky i dobrej zabawy. Na scenie "szantowej" od 2004 roku, pierwsze kroki stawiał w Warszawie w ślad za stylem Romana Roczenia, z czasem jednak wykształcił własną osobowość sceniczną. Ma za sobą koncerty w całej Polsce, od Gdańska po Kraków.
Prywatnie żeglarz jachtowy, zawodowo wykonawca piosenki żeglarskiej i lekarz chorych komputerów. W jego repertuarze są przeboje żeglarskie i ballady nieznane, kilka utworów autorskich oraz standardy polskiego rocka.
godz. 20:00 / wstęp: 10 zł


4. lutego (sobota) - Six Names&Collapse in Agony gig: Symbolical, Deathroned / koncert / metal / wydarzenie!


Listopad/Grudzień w pubie...


19. listopada (sobota) - Impreza w stylu retro! Przeboje lat 70's, 80's, 90's oraz najnowsze hity polskie i zagraniczne. Zapraszamy od 21:00. Wstęp: 5 zł

26. listopada (sobota) - Andrzejki w pubie!

WIECZÓR ANDRZEJKOWY w Bourbonie! Będzie się lał nie tylko wosk, ale z pewnością woda w dużych ilościach przez ó z kreską też ;) ...zapraszamy więc wszystkich na sobotnią imprezę, którą poprowadzi DJ Konrad. Klimaty retro, pop, dance, czyli dobrze wymiksowane rytmy w sam raz do potańczenia, czy pogadania przy barze, a tam, jak co roku, dla pań (i panów też) PROMOCJE na wybrane drinki! :)
Zaczynamy w sobotę już od godz. 20:00. Wstęp: 5pln, a wszyscy Andrzeje w ten dzień wchodzą oczywiście za free! :)

Od tej soboty zaczynamy także naszą zabawę, w której do wygrania 30l piwa! Kilka drużyn już jest, można się jeszcze zapisywać. Więcej informacji w pubie. :)

3. grudnia (sobota) - Impreza w stylu retro!

Przeboje lat 70's, 80's, 90's oraz najnowsze hity polskie i zagraniczne. Zapraszamy od 21:00. Gra: Damian. Wstęp: 5 zł

9. grudnia (piątek) - PUB NIECZYNNY - impreza zamknięta!

10. grudnia (sobota) - Mikołajki w Bourbonie!

Muzyczna noc przebojów, które same porywają do tańca! Przeboje znane i lubiane, moc prezentów w ten wieczór, nie tylko muzycznych, gdyż wśród gości rozlosujemy upominki do wykorzystania na barze! Uwaga, bo mogą trafić się także rózgi! :) Imprezę poprowadzi Artur ATI. Start: 21:00. Wstęp: 5 pln. Zapraszamy!


23. grudnia (piątek) - Koncert: Jazz Session / dołącz do wydarzenia!

J A Z Z - muzyka dla prawdziwych koneserów, znaców tematu, ale czy tylko? Standardy i improwizacje w ten wieczór w jedynym w mieście klubie - jakby nie było swego czasu - jazzowym.
Teraz w ten przedwigilijny wieczór zapraszamy na jeden z tych nielicznych, niepowtarzalnych, jazzowych wieczorów. Przychodźcie i delektujcie się dźwiękami gitary radomszczanina Adama Barana (MAAK, POLAROYD, JABŁONKA), oraz jego kumpli z katowickiej szkoły jazzu.
Po koncercie chłopaki pewnie jeszcze pograją bardziej na luzie, czyli będzie prawdziwy jam session! :)
Można się też oczywiście, przy okazji, spotkać i połamać opłatkiem ;)

Zagrają m.in.:
Maciek Półtorak - saksofon
Krzysztof Kuźnik - bas
Tomek Borkowski - perkusja
Adam Baran - gitara

Godzina 20:00
wstęp do klubu - 10zł

24. grudnia (sobota) - W WIGILIĘ PUB NIECZYNNY!

25. grudnia (niedziela) - Koncert: ~ B-Last Christmas ~ Dark Adrenaline + SYNTATEX / dołącz do wydarzenia!

Start 20:30

Wrzesień/Październik w pubie...


09. września (piątek) - Pub nieczynny - impreza zamknięta!

10. września (sobota) - Koncert szantowy: Jarosław "Kraken" Jura

godz. 20.00 / wstęp: wolny!


17. września (sobota) - ROCKOTEKA! / START 21:00 / WSTĘP: 5ZŁ


24. września (sobota) - Impreza w stylu retro, czyli muzyczna noc przebojów, które same porywają do tańca!

 Po wakacjach powracamy ze sprawdzonym formatem! W "Bourbonie" moc przebojów, które same porywają do tańca! Kawałki polskie i zagraniczne, począwszy od lat 70-tych, przez 80-te, 90-te, 2000-te aż do najnowszych hitów!
 Prowadzącym imprezę będzie nie kto inny jak Artur "ATI" :), także bądźcie przygotowani na... różne rzeczy, bo sami nie wiemy co się wydarzy na "bourbonowej" scenie! ;)
 Zapraszamy jak zwykle od 18:00, a muzycznie-imprezowo zaczynamy około godz. 21:00 | Wstęp: 5 zł

1. października (sobota) - ROCKOTEKA!

Bardziej rockowe klimaty, klasyka gatunku i nie tylko... dla tańczących też się coś znajdzie!
Gra: Mrówa / start: 21:00 / wstęp: 5zł

8. października (sobota) - Impreza w stylu retro, czyli muzyczna noc przebojów, które same porywają do tańca!

Dalszy ciąg jesiennego retro! Muzyczna noc pełna przeróżnych styli muzycznych, kawałki szybkie i wolne, ale zawsze adekwatnie do nastroju panującego na parkiecie, niezawodny prowadzący oraz niepowtarzalny "bourbonowy" klimat! Na tę imprezę zapraszamy 8. i 15. października! / Gra: ATI / Start: 21:00 / wstęp: 5zł

15. października (sobota) - Impreza w stylu retro, czyli muzyczna noc przebojów, które same porywają do tańca!

Gra: ATI / Start: 21:00 / wstęp: 5zł

22. października (sobota) - Impreza w stylu retro, czyli muzyczna noc przebojów, które same porywają do tańca!

Gra: ATI / Start: 21:00 / wstęp: 5zł


28. października (piątek) - Koncert grupy "Jurajski Oddział Bluesowy"

godz. 20:00 / bilety 15zł

29. października (sobota) - Impreza w stylu retro dla Wszystkich Świetnych! ;)

Impreza w stylu retro dla... Wszystkich Świetnych! Czyli przeboje różnych styli muzycznych, od nastrojowych klimatów, po bardziej energetyczne kawałki począwszy od lat 80's przez kolejne muzyczne dekady. Tym razem na klubowej scenie zagra Damian. Zaczynamy od godz. 21:00. Wstęp: 5 zł Zapraszamy! :)

30. października (niedziela) - PUB OTWARTY (od 18:00)

31. października (poniedziałek) - PUB OTWARTY (od 18:00)

5. listopada (sobota) - Koncert: Steel Drunk

Muzycznie Steel Drunk, to po prostu stary, ostry, energetyczny i bezkompromisowy Hard Rock, a ich koncerty to zawsze mega show w wykonaniu braci założycieli. Zespół kończy właśnie pierwszy sezon aktywnego koncertowania, promujący ich debiutanckie, nagrane, wyprodukowane, zrealizowane i wydane w całości własnymi siłami EP Vendetta.
Steel Drunk zawita do Radomska pierwszy raz, podczas drugiej części trasy Steel Drunk Vendetta Tour 2016!
Start 19:00. Wstęp: 10zł. Facebook FanPageKwiecień/Maj/Czerwiec w pubie...

2. kwietnia (sobota) - Koncert: BAO (Kraków/Chrzanów) + The Grasshoppers (Radomsko)

Zapowiadamy kolejny, wiosenny koncert w Bourbonie! Tym razem na klubowej scenie kapela grająca w klimatach popu, funku i rocka, czyli BAO. Niezapomnianych wrażeń muzycznych dostarczy też znany wszystkim The Grasshoppers, czyli Polne Koniki z Radomska! :D

Rock ~ Pop ~ Funk | godz. 20:00 | wstęp: 7 pln | dołącz do wydarzenia!

9. kwietnia (sobota) - Impreza w stylu Retro!

Muzyczna noc przebojów, które same porywają do tańca! Piosenki z lat 70's, 80's 90's oraz najnowsze hity polskie i zagraniczne wybierze dla Was nie kto inny tylko Artur ATI! Zapraszamy już od godz. 21:00 Wstęp: 5zł.

22. kwietnia (piątek) - Koncert zespołu VODA (Kraków)

Na klubowej scenie już trzecia w tym roku (!) kapela z grodu Kraka i zupełnie inna stylistyka... 22.kwietnia (piątek) zagra krakowska formacja fusion-rockowa w składzie: Radek Kopeć - gitara i śpiew, Michał Marzec - bas, Piotr Skrzyński - perkusja.

Muzycy podczas tegorocznej trasy promują swoją najnowsza płytę pt. "Onerare".

Rock/Jam/Fusion | godz. 20:30 | wstęp: 10 pln | Facebook | Videoclip S.O.S.| dołącz do wydarzenia

23. kwietnia (sobota) - Muzyczne Kilometry Dobra: West Ice Problem + Dark Adrenaline + After Party (ATI) !!! :)

Pub Burbon Street oraz sztab organizacyjny kampanii Kilometry Dobra w Radomsku zapraszają wszystkich radomszczan na Muzyczne Kilometry Dobra, które odbędą się w sobotę 23 kwietnia. Na gości czekać będą koncerty oraz wielkie grillowanie. Start: godz. 20:30. Wstęp: free!

30. kwietnia (sobota) - Majówka-Party w Bourbonie + GRILL!

Muzyczna noc przebojów, które same porywają do tańca! Piosenki z lat 70's, 80's 90's oraz najnowsze hity polskie i zagraniczne wybierze dla Was nie kto inny tylko Artur ATI! Zapraszamy już od godz. 21:00 Wstęp: 5zł.

7. maja (sobota) - Rockoteka!

GRA: Mrówa | Start 21:00 | Wstęp: 5zł.

14. maja (sobota) - Impreza w stylu Retro!

Muzyczna noc przebojów, które same porywają do tańca! Piosenki z lat 70's, 80's 90's oraz najnowsze hity polskie i zagraniczne wybierze dla Was nie kto inny tylko Artur ATI! Zapraszamy już od godz. 21:00 Wstęp: 5zł.

21. maja (sobota) - Impreza w stylu Retro!

Muzyczna noc przebojów, które same porywają do tańca! Piosenki z lat 70's, 80's 90's oraz najnowsze hity polskie i zagraniczne wybierze dla Was nie kto inny tylko Artur ATI! Zapraszamy już od godz. 21:00 Wstęp: 5zł.

27. maja (piątek) - Koncert: "Mindless Mass Nights 2016" - Radomsko

Zagrają: Sphere, Symbolical, Hellspawn, DoomSayer.
Jeden z ostatnich koncertów promujący trzecią płytę Sphere "Mindless Mass"! Całkiem nowy set oparty na nowych numerach, nie zabraknie też kawałków z poprzednich płyt! Do zobaczenia!!
Godz. 19:30 / bilet: 15zł / dołącz do wydarzenia!

28. maja (sobota) - Impreza w stylu Retro!

Muzyczna noc przebojów, które same porywają do tańca! Piosenki z lat 70's, 80's 90's oraz najnowsze hity polskie i zagraniczne wybierze dla Was nie kto inny tylko Artur ATI! Zapraszamy już od godz. 21:00 Wstęp: 5zł.

4. czerwca (sobota) - Impreza w stylu Retro!

Muzyczna noc przebojów, które same porywają do tańca! Piosenki z lat 70's, 80's 90's oraz najnowsze hity polskie i zagraniczne wybierze dla Was nie kto inny tylko Artur ATI! Zapraszamy już od godz. 21:00 Wstęp: 5zł.

10. czerwca (piątek) - Euro2016: Mecz otwarcia | godz. 21:00 | TV |

11. czerwca (sobota) - Impreza w stylu Retro!

Muzyczna noc przebojów, które same porywają do tańca! Piosenki z lat 70's, 80's 90's oraz najnowsze hity polskie i zagraniczne wybierze dla Was nie kto inny tylko Artur ATI! Zapraszamy już od godz. 21:00 Wstęp: 5zł.

12. czerwca (niedziela) - Euro2016: Mecz Polska-Irlandia Płn. | godz. 18:00 | mecz wyświetlony przez projektor na dużym ekranie!
Uwaga! Wśród osób, które poprawnie wytypują wynik meczu, rozlosujemy 3 potrójne sety: piwo+50ml wódki+drink !!! Także zapraszamy do kibicowania... i obstawiania wyniku spotkania! :)

17. czerwca (piątek) - Pub nieczynny - impreza zamknięta!

25. czerwca (sobota) - Noc Singli w Bourbonie!

Jeśli szukasz swojej drugiej połówki, (nie tylko tej %-owej, chociaż amatorzy takowej pewnie się znajdą ;-) ), to mamy coś dla ciebie! W najbliższą sobotę zapowiadamy nietypową imprezę!
NOC SINGLI w Bourbonie, czyli wyjątkowy muzyczny wieczór podczas którego, być może ktoś z Was, nawiąże bliską znajomość, która z czasem przerodzi się w coś więcej... Na wstępie ułatwiamy Wam zadanie i rozdamy opaski na rękę - zielony kolor - wolna/wolny! oraz niebieski kolor - zajęta/y/szukam wrażeń!
Zaczynamy trochę wcześniej, bo o g.20:00. Wstęp: panie-wolny!; panowie-5zł.
Za oprawę muzyczną odpowiada Artur ATI :). Zapraszamy!

Marzec w pubie...

5. marca (sobota) - Ladies Night: Dzień Kobiet w Pubie Bourbon Street!

Muzyka specjalnie wybrana na ten wieczór! | Drink powitalny dla pań!*| Początek od godz. 21:00 | Panie: wstęp wolny! Panowie: 10 zł | * drink gratis do godz. 21:30

25. marca (piątek) - PUB OTWARTY! (od 18:00)

26. marca (sobota) - Koncert: Heart Attack (Kraków) + Where is The Hatchet (Częstochowa)

|Hard'n'roll ~ metal ~ hard rock | Start: 20:00 | bilety: 10/15 pln (w dniu koncertu) facebook-wydarzenie

Ponownie na naszej klubowej scenie zagra hard’n’rollowa ekipa z Krakowa, kipiący energią skład, od kilkunastu lat mieszający wszystkie możliwe odmiany metalu i rocka, w sobie tylko znany sposób. Spora dawka potężnych brzmień i dużo humoru! A wszystko to spięte tekstami w języku polskim.

27. marca (niedziela) - PUB OTWARTY! ; Wielkanocne Retro-Party!

Gra: ATI | start 21:00 | wstęp: 5 pln

28. marca (poniedziałek) - PUB OTWARTY! Zapraszamy od godz. 18:00)


Luty w pubie...

5. lutego (piątek) - Wieczorek taneczny w Bourbonie!

Muzyka na żywo. Początek już od godz. 18:00. Wstęp: 5 zł

6. lutego (sobota) - Karnawałowe Retro-Party!

| Start: 21:00 | Wstęp: 5 zł

12. lutego (piątek) - Wieczorek taneczny w Bourbonie!

Muzyka na żywo. Początek już od godz. 18:00. Wstęp: 5 zł

13. lutego (sobota)- Koncert: 40 MIL OBŁĘDU + SKRAFFKY / facebook - wydarzenie | godz. 20:00 | wstęp: 5 pln

Nietypowe walentynki w Bourbonie! W sobotni wieczór, 13.lutego zaprezentują się dwie kapele, pochodzące ze Skarżyska Kamiennej i Starachowic, a grające szeroko pojęty metal i punk rock. Po koncercie niewykluczone after party.

14. lutego (niedziela) - Dyskoteka walentynkowa, czyli muzyka dla zakochanych i nie tylko! Zapraszamy wszystkich! W ten dzień będziemy także serwować koktajle dla zakochanych przygotowywane przez profesjonalnego barmana. Ponadto wybrane drinki w PROMOCYJNYCH cenach!
Początek od godz. 18:00, wstęp wolny!

19. lutego (piątek) - Uwaga!! Z przyczyn od nas niezależnych dzisiejszy Wieczorek taneczny/Dancing nie odbędzie się, jednakże zapraszamy do pubu od g.18:00, na ciepłego grzańca, piwa regionalne albo bilarda. Co do dalszych terminów wieczorków tanecznych będziemy informować.

Muzyka na żywo. Początek już od godz. 18:00. Wstęp: 5 zł


27. lutego (sobota) - Solowy koncert na gitarze akustycznej / info /

Piotr Krępeć - gitarzysta akustyczny fingerstyle, uznany przez magazyn Top Guitar objawieniem i wielką nadzieją polskiej gitary.

W jego kompozycjach można odnaleźć całe bogactwo środków artystycznego wyrazu. Ponad nimi zawsze górują jednak wysublimowane połączenia dźwięków i minimalizm, który twórca w swojej muzycznej wypowiedzi ceni ponad wszelką miarę.

Swoją przygodę z sześciostrunowym instrumentem szarpanym Piotr Krępeć rozpoczął od gitary klasycznej. Dziesięć lat później zakochał się w jazzie i raz na zawsze zostawił klasyczną formułę. Dostrzegł wówczas nowe możliwości gitary akustycznej - niekonwencjonalne stroje i grę perkusyjną.
Zwieńczeniem jego muzycznych poszukiwań jest album PIOTR KRĘPEĆ - IN SUBSTANCE, którego premiera odbyła się podczas 3. Szczycieńskiego Festiwalu Gitarowego.

godz. 20:30 | wstęp: 10 zł

Styczeń w pubie...

1. stycznia (piątek) - Pub nieczynny!

8. stycznia (piątek) - Klimaty lat 80's, 90's

Kawałki Joe Cocker'a', Rod Stewarta, Sting'a i innych...

9. stycznia (sobota) - Karnawałowe Retro-Party!

W sobotnią noc, w "Bourbonie" moc przebojów, które same porywają do tańca! Kawałki polskie i zagraniczne, począwszy od lat 70-tych, przez 80-te, 90-te aż do najnowszych hitów! Prowadzącym imprezę będzie nie kto inny jak Artur "ATI" :)
Zaczynamy około godz. 21:00 | Wstęp: 5 zł


15. stycznia (piątek) - Wieczorek taneczny w Bourbonie!

W każdy piątek karnawału. Muzyka na żywo. Początek już od godz. 18:00.
15.01 oraz 22.01 - wstęp wolny! | kolejne piątki - wstęp: 5 zł

16. stycznia (sobota) - Karnawałowe Retro-Party!

Karnawał trwa dalej, także zapraszamy na sobotnie retro! Jak zwykle od 21:00, do tańca i zabawy zaprasza Artur ATI, który rozgrzeje cały parkiet najlepszymi hitami wybranymi na tą okazję! Wstęp: 5 zł

23. stycznia (sobota) - Karnawałowe Retro-Party!

Zagra: DJ GryGi | start: 21:00 | Wstęp: 5 zł


29. stycznia (piątek) - Wieczorek taneczny w Bourbonie!

Muzyka na żywo. Początek już od godz. 18:00. Wstęp: 5 zł

30. stycznia (sobota) - Karnawałowe Retro-Party!

Gra: ATI | start: 21:00 | Wstęp: 5 zł


Grudzień w pubie...

5. grudnia (sobota) - Mikołajki w Bourbonie: The Grasshoppers

start: 20.00 | wstęp: 6 pln | Dołącz do wydarzenia na facebook'u! (kliknij!)

11. grudnia (piątek) - pub nieczynny - impreza zamknięta!


12. grudnia (sobota) - HEART ATTACK + SILVER

start: 20.00 | wstęp: 10 pln | Dołącz do wydarzenia na facebook'u! (kliknij!)

Hard'n'rollowa ekipa z Krakowa, kipiący energią skład, od kilkunastu lat mieszający wszystkie możliwe odmiany metalu i rocka, w sobie tylko znany sposób. Spora dawka potężnych brzmień i dużo humoru! A wszystko to spięte tekstami w języku polskim.
Na koncie kilkanaście tras koncertowych( ponad 250 koncertów ), występy u boku m.in. : Huntera, Frontside, Proletaryat'u, Jelonka, Virgin Snatch, Decapitated, Hate...
Nowa płyta Heart Attack - ,,Neony'' , to pierwszy raz w historii zespołu koncept album! Wśród gości minn.Robert Kasprzycki czy Patrycja Mrowiec... Premiera płyty odbyła się w dniu 27.03.2015 r. w Krakowie – JazzRock Cafe ( ul.Sławkowska 12 ).


19. grudnia (sobota) - Retro-Party w Bourbonie! | Gra: ATI | start: 21.00 | wstęp: 5 pln


25. grudnia (piątek) - Pub otwarty!

26. grudnia (sobota) - Pub otwarty! / Koncert: Dark Adrenaline / więcej info


31. grudnia (czwartek) - Sylwester w pubie!

Informujemy, że wszystkie miejsca na Sylwestra zostały zarezerwowane!Pub Bourbon Street. Copyright 2015 by Michkos


position: absolute; left: -720px; bottom: -45px position: absolute; left: -530px; bottom: -45px position: absolute; left: -370px; bottom: -45px position: absolute; left: -110px; bottom:-65px position: absolute; left: -650px; bottom: -135px position: absolute; left: -410px; bottom: -145px position: absolute; left: -260px; bottom: -140px